Walne Zgromadzenie

Relacja z Walnego Zgromadzenia Koła PZW Pyskowice

Powiadom znajomego:

W dniu 27.11.2022 r. w Miejskim Ośrodku Kultury i Sportu w Pyskowicach odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze Koła PZW Pyskowice. Na wydarzeniu obecni byli Burmistrz Miasta Pyskowice Pan Adam Wójcik oraz Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych i Sportu Pani Justyna Fijołek-Ziobrowska, natomiast z ramienia Okręgu PZW i Rejonu 7 uczestniczyli: Zbigniew Suchecki, Andrzej Mierzwiak, Karol Breske oraz Łukasz Senk. Podczas zebrania Prezes Koła Jan Sienkiewicz otrzymał z rąk Burmistrza podziękowania za wsparcie finansowe przekazane przez członków Koła na rzecz mieszkańców Czerwonogradu na Ukrainie. Zasłużeni wędkarze zostali nagrodzeni pucharami oraz otrzymali odznaczenia. Ze strony Koła PZW Pyskowice padły podziękowania, w szczególności dla władz samorządowych za współpracę, patronat nad zawodami i pomoc w zorganizowaniu festynu wędkarskiego z okazji Dnia Dziecka. W zebraniu uczestniczyło łącznie 36 członków Koła.

Podobne wiadomości